- Počasí
- Litva
- Tauragė County
- Pilsūdai
Aktuální počasí Pilsūdai
Aktuální počasí přímo pro město Pilsūdai. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 81 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 12°C |
