- Počasí
- Peru
- San Martín
- Pilluana
Aktuální počasí Pilluana
Aktuální počasí přímo pro město Pilluana. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 27°C |
