Aktuální počasí Pilimisal
Aktuální počasí přímo pro město Pilimisal. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 36°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 32°C |
