- Počasí
- Nizozemsko
- Jižní Holandsko
- Pijnacker
Aktuální počasí Pijnacker
Aktuální počasí přímo pro město Pijnacker. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 6°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 11°C |
