- Počasí
- Řecko
- West Greece
- Pigádia
Aktuální počasí Pigádia
Aktuální počasí přímo pro město Pigádia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 30. 5. (12:00) do 30. 5. (19:00)
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 40 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 19°C |
