Aktuální počasí Pibrac
Aktuální počasí přímo pro město Pibrac. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nebezpečí lavin
Platí do 3. 4. (00:00)
Sníh
Platí do 3. 4. (00:00)
9°C
pocitově 6°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 12°C |
