- Počasí
- Itálie
- Emilia-Romagna
- Piangipane
Aktuální počasí Piangipane
Aktuální počasí přímo pro město Piangipane. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 19°C |
