- Počasí
- Kambodža
- Kampong Speu
- Phumĭ Dei Krâhâm
Aktuální počasí Phumĭ Dei Krâhâm
Aktuální počasí přímo pro město Phumĭ Dei Krâhâm. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 30°C |
