- Počasí
- Kambodža
- Tboung Khmum
- Phumĭ Cha Thum
Aktuální počasí Phumĭ Cha Thum
Aktuální počasí přímo pro město Phumĭ Cha Thum. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
35°C
pocitově 38°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 30°C |
