- Počasí
- Kambodža
- Kampong Chhnang
- Phum Trâp
Aktuální počasí Phum Trâp
Aktuální počasí přímo pro město Phum Trâp. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 43 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 30°C |
