- Počasí
- Kambodža
- Kampong Speu
- Phum Ta Nél
Aktuální počasí Phum Ta Nél
Aktuální počasí přímo pro město Phum Ta Nél. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 29°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 56 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 29°C |
