Aktuální počasí Phum Rumduŏl
Aktuální počasí přímo pro město Phum Rumduŏl. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 30°C |
