Aktuální počasí Phum Prey Kroch
Aktuální počasí přímo pro město Phum Prey Kroch. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
36°C
pocitově 39°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 53 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 30°C |
