- Počasí
- Kambodža
- Kampong Thom
- Phum Peag Preah
Aktuální počasí Phum Peag Preah
Aktuální počasí přímo pro město Phum Peag Preah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
35°C
pocitově 39°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 30 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 31°C |
