Aktuální počasí Phu Lập
Aktuální počasí přímo pro město Phu Lập. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
39°C
pocitově 44°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 33 % |
| oblačnost | 33 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 30°C |
