- Počasí
- Thajsko
- Ratchaburi
- Photharam
Aktuální počasí Photharam
Aktuální počasí přímo pro město Photharam. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 11 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 31°C |
