- Počasí
- Spojené státy americké
- Kalifornie
- Phillipsville
Aktuální počasí Phillipsville
Aktuální počasí přímo pro město Phillipsville. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 12 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
