- Počasí
- Thajsko
- Sakon Nakhon
- Phang Khon
Aktuální počasí Phang Khon
Aktuální počasí přímo pro město Phang Khon. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 28°C |
