- Počasí
- Rusko
- Kostroma Oblast
- Petrushino
Aktuální počasí Petrushino
Aktuální počasí přímo pro město Petrushino. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 12°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 65 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 15°C |
