- Počasí
- Rusko
- Moskevská oblast
- Petrovskoye
Aktuální počasí Petrovskoye
Aktuální počasí přímo pro město Petrovskoye. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
1°C
pocitově -5°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 992 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 10°C |
