- Počasí
- Rusko
- Altai Krai
- Peschanoye
Aktuální počasí Peschanoye
Aktuální počasí přímo pro město Peschanoye. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 9°C |
