- Počasí
- Moldavská republika
- Hînceşti
- Pervomaiscoe
Aktuální počasí Pervomaiscoe
Aktuální počasí přímo pro město Pervomaiscoe. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
