- Počasí
- Řecko
- Peloponnese
- Perivólia
Aktuální počasí Perivólia
Aktuální počasí přímo pro město Perivólia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 21°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 21°C |
