- Počasí
- Francie
- Bourgogne-Franche-Comté
- Percey
Aktuální počasí Percey
Aktuální počasí přímo pro město Percey. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 11 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 9°C |
