- Počasí
- Řecko
- West Macedonia
- Pentálofos
Aktuální počasí Pentálofos
Aktuální počasí přímo pro město Pentálofos. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 14. 5. (05:00) do 14. 5. (21:00)
8°C
pocitově 8°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
