- Počasí
- Spojené státy americké
- Pensylvánie
- Penndel
Aktuální počasí Penndel
Aktuální počasí přímo pro město Penndel. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí do 20. 5. (20:00)
28°C
pocitově 31°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 17 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
