- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Pengjiawan
Aktuální počasí Pengjiawan
Aktuální počasí přímo pro město Pengjiawan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 36°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 997 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 28°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 24°C |
