- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Pengjia
Aktuální počasí Pengjia
Aktuální počasí přímo pro město Pengjia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 29°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 0 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 97 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 27°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 26°C |
