- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Pengjia
Aktuální počasí Pengjia
Aktuální počasí přímo pro město Pengjia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 23°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 100 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 24°C |
