- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Pengcuolin
Aktuální počasí Pengcuolin
Aktuální počasí přímo pro město Pengcuolin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 14 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | -12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 11°C |
