- Počasí
- Spojené království
- Wales
- Penarth
Aktuální počasí Penarth
Aktuální počasí přímo pro město Penarth. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 5°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 20 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 10°C |
