Aktuální počasí Penagos
Aktuální počasí přímo pro město Penagos. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 11°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1034 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
