- Počasí
- Mexiko
- Guanajuato
- Peña Blanca Dos
Aktuální počasí Peña Blanca Dos
Aktuální počasí přímo pro město Peña Blanca Dos. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 22°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 23°C |
