- Počasí
- Austrálie
- New South Wales
- Peakhurst
Aktuální počasí Peakhurst
Aktuální počasí přímo pro město Peakhurst. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 19°C |
