- Počasí
- Austrálie
- New South Wales
- Peakhurst
Aktuální počasí Peakhurst
Aktuální počasí přímo pro město Peakhurst. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 20°C |
