- Počasí
- Afghánistán
- Ghowr
- Paytow-e Kūnj
Aktuální počasí Paytow-e Kūnj
Aktuální počasí přímo pro město Paytow-e Kūnj. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 17 % |
| oblačnost | 51 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 11°C |
