- Počasí
- Afghánistán
- Parwan
- Pāyindah Kushtah
Aktuální počasí Pāyindah Kushtah
Aktuální počasí přímo pro město Pāyindah Kushtah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 12°C
| vítr | 40 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 90 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 19 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 9°C |
