- Počasí
- Indie
- Maháráštra
- Pawni
Aktuální počasí Pawni
Aktuální počasí přímo pro město Pawni. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 34°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 46°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 36°C |
