- Počasí
- Bangladéš
- Rajshahi Division
- Pāwgāchha
Aktuální počasí Pāwgāchha
Aktuální počasí přímo pro město Pāwgāchha. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 37°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 61 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 28°C |
