- Počasí
- Rusko
- Krasnodarskiy
- Pavlovskaya
Aktuální počasí Pavlovskaya
Aktuální počasí přímo pro město Pavlovskaya. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 9°C |
