- Počasí
- Ukrajina
- Dnipropetrovsk Oblast
- Pavlivka
Aktuální počasí Pavlivka
Aktuální počasí přímo pro město Pavlivka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 12°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 16°C |
