- Počasí
- Indie
- Čhattísgarh
- Pathalgaon
Aktuální počasí Pathalgaon
Aktuální počasí přímo pro město Pathalgaon. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 26 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 31°C |
