Aktuální počasí Pašventupys
Aktuální počasí přímo pro město Pašventupys. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 29. 5. (20:00)
16°C
pocitově 14°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
