Aktuální počasí Paso de León
Aktuální počasí přímo pro město Paso de León. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 22°C |
