- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Pasjača
Aktuální počasí Pasjača
Aktuální počasí přímo pro město Pasjača. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 14. 5. (00:00)
7°C
pocitově 5°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
