- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Pasjača
Aktuální počasí Pasjača
Aktuální počasí přímo pro město Pasjača. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 13. 5. (00:00)
Bouřky
Platí do 13. 5. (00:00)
Silný vítr
Platí do 13. 5. (00:00)
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 66 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 16°C |
