- Počasí
- Nepál
- Province 1
- Pashuhāṭ
Aktuální počasí Pashuhāṭ
Aktuální počasí přímo pro město Pashuhāṭ. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 33°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 37 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 27°C |
