- Počasí
- Rusko
- Sverdlovsk
- Pashnya
Aktuální počasí Pashnya
Aktuální počasí přímo pro město Pashnya. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | -18°C |
| Normál: | 0°C |
