Aktuální počasí Pascoe Vale
Aktuální počasí přímo pro město Pascoe Vale. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 17°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
