- Počasí
- Indonésie
- Západní Jáva
- Parung
Aktuální počasí Parung
Aktuální počasí přímo pro město Parung. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 34°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 67 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 26°C |
